O NAS 2017-10-16T17:05:22+00:00

PRZEPRASZAMY STRONA W BUDOWIE 

Firma Bumex F.H.U. jest wiodącym producentem urządzeń do druku wodnego, kabin lakierniczych suchych, wodnych, ramion zanurzeniowych oraz myjek do hydrografiki.

Nadążając za potrzebami naszych klientów cały czas rozwijamy nasze produkty, wyznaczając sobie za cel sprostanie ich rosnącym oczekiwaniom. Jako pierwsza firma w Polsce zbudowaliśmy wannę nie posiadającą typowej konstrukcji  stosując odpowiednio przegięte boki co odchudziło nasz produkt, a za razem wzmocniło go. Na tych innowacyjnych zmianach po dziś dzień wzorują się inne firmy w branży.

Zespół wykształconych inżynierów dba, by urządzenia spełniały jak najwyższe standardy. Wszystkie nasze produkty obecnie budowane są z wysokogatunkowej niemagnetycznej blachy kwasoodpornej 304. Wykonywane są z wielką starannością, nad czym czuwają pracownicy kontroli jakości dbający również o estetykę naszych urządzeń. Nasz zespół wykorzystując nowoczesne techniki komputerowe, oraz swoje doświadczenie i wiedzę analizuje opinie naszych klientów wprowadza kolejne usprawnienia i zmiany eliminując słabe strony. Nieustannie nasza firma maszeruje do przodu oferując coraz to lepsze produkty.

Dzięki współpracy w innymi firmami, nasze urządzenia wysyłane są do wielu zakątków świata. Bardzo ciężko pracujemy i analizujemy wszelkie informacje jakie do nas docierają, by nasza firma była kojarzona z solidnością i starannością na wysokim światowym poziomie.

Jako pierwsi bo już od 3 lat posiadamy w ofercie Bio-aktywator który aktywuje już w 26 stopniach i jest całkowicie nie szkodliwy dla środowiska naturalnego.